Dış Danışma Kurulu


Dış Danışma Kurulu fakültemizin dış paydaşları ile sürdürülebilir bir işbirliğini sağlamak, ilişkileri geliştirmek ve deneyim paylaşımında bulunmak üzere kurulmuştur. 

ÜYELER

DEÜ Tıp Fakültesi Dekanı 

DEÜ Tıp Fakültesi Dekan Yardımcıları 

İzmir Tabip Odası

Balçova Belediyesi

İzmir İl Sağlık Müdürlüğü

Balçova Kaymakamlığı 

Tıp Eğitimi Geliştirme Derneği

Dokuz Eylül Tıp Mezunları Derneği

Hasta Hakları Derneği

Sağlık Medyası Temsilcisi

 

Dış Danışma Kurulu 1. Toplantısı (18 Ekim 2017 Çarşamba)

 Toplantı DEÜ Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Oğuz Dicle’nin başkanlığında Dekan Yardımcıları Prof. Dr. Yeşim Tunçok, Prof. Dr. Oğuz Kılınç, Balçova Kaymakamlığı adına İlçe Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Esra Duğral, Balçova Belediyesi adına Cem Toğrul, İzmir Tabip Odası Başkanı Prof. Dr. Fehmi Akçiçek, İl Sağlık Müdürlüğü adına Dr. Yenal Duğral, TEGED Yönetim Kurulu Üyesi Öğr. Gör. Dr. Nilüfer Demiral Yılmaz, İzmir Hasta Hakları Derneği Başkanı Aydın Çubukgil, DEÜ Tıp Fakültesi Mezunlar Derneği Başkanı Dr. Mustafa Apak adına Prof. Dr. İlknur Görken, Fakülte Sekreteri Yunus Karslı  katılmışlardır.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Dekan Prof. Dr. Oğuz Dicle bu ilk toplantının tanışma toplantısı olduğunu belirterek fakülte tanıtım filmini sunmuş ve fakülte hakkında güncel  bilgi ve hedefleri içeren bir sunum yapmıştır. Daha sonra da paydaşların öneri ve katkıları alınmıştır.

Son Güncelleme: 19 Eki 2017 - 12:24