Tüm Sınıflara


YENİ: 

 

 

 

 

Sevgili Öğrencilerimiz;

Psikolojik sorunlarınızın olması durumunda, Psikolojik Danışma Birimimizden yardım alabilirsiniz.

PDR birimimiz; Tıp Fakültemiz Dekanlık Binası 1. Katta bulunmakta olup, fakültemiz öğrencilerine randevu sistemi ile Çarşamba-Perşembe günlerinde hizmet verilmektedir.

Randevu almak için;

  1. http://sks.deu.edu.tr/tr/mediko-sosyal-hizmetler-unitesi/psikolojik-danisma-ve-rehberlik-hizmetleri/ adresinden ilgili formları doldurarak
  2. Elektronik posta ile: deupdr@deu.edu.tr
  3. Telefon ile (Mesai saatleri içerisinde) 0.232.3018071 ve 0.232.4122187

Sevgili öğrencilerimizDokuz Eylül Üniversitesi Kadın Hakları ve Sorunları Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin (DEKAUM) Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele İl Eylem Planı çalışmaları kapsamında, Fakültemizde Toplumsal Cinsiyet Eşitliği ve Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Komisyonu kurulmuştur. Komisyon, ilgili konularda farkındalığın ve duyarlılığın artırılması amacıyla farklı sosyal ve eğitim etkinlikleri yapmayı, bu konuda verilmekte olan adli ve acil tıp hizmetlerinin desteklenmesine yönelik girişimlerde bulunmayı hedeflemektedir. Komisyonumuzun çalışmaları sizlerden gelecek öneri ve geribildirimlerle daha da güçlenecektir.

İletişim:

Prof.Dr. Sema Özan (Tıp Eğitimi AD, Komisyon Başkanı)

tel: 0232 412 4683/4681, mail: semaozan@gmail.com

Prof.Dr. Akça Toprak Ergönen (Adli Tıp AD, Komisyon Üyesi)

tel: 0232 412 2855/2851, mail: toprak.ergonen@deu.edu.tr

 

 

  •  Tıp Fakültesi sürekli yayını Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Dergisi 31.cilt 1.sayısında okuyucularının karşısına, yeni yüzü yanı sıra, tıbbi bir bulmaca ile çıktı. Dergide yer alan bulmacanın doğru yanıtını ilk ulaştıran  tıp fakültesi öğrencilerinin isimleri dergimizin bir sonraki sayısında yayınlanacak. Merak edin, sorunu çözün ve kazanın!  Dergiye erişim için http://tip.deu.edu.tr/tr/son-sayi/ adresini tıklayın.
  •  DEÜ Tıp Fakültesi Staj Yönergesi yayınlandı

Son Güncelleme: 10 Ara 2018 - 16:31