Tüm Sınıflara


YENİ:

 • BURS MULAKAT DUYURUSU 2018
 • BURS BASVURU FORMU 2018
 • DUYURULUR

  2018 – 2019 ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILINDA KAYIT YENİLEME İŞLEMLERİ 24.09.2018 TARİHİNE KADAR WEB KAYIT ÜZERİNDEN YAPILACAKTIR. (DEÜ SAYFASINDAN BİLİŞİM SERVİSLERİ – WEB KAYIT ) ( DERS SEÇİMİ İLE İLGİLİ HER HANGİ BİR İŞLEM YAPILMAYACAKTIR) KAYIT YENİLEME İŞLEMİ YAPMAYAN ÖĞRENCİLER SİSTEMDE PASİF GÖZÜKECEK VE DEVAMSIZ SAYILACAKLAR.

  ÖĞRENCİ İŞLERİ BİRİMİ

 • Sevgili öğrencilerimiz,

Dokuz Eylül Üniversitesi Kadın Hakları ve Sorunları Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin (DEKAUM) Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele İl Eylem Planı çalışmaları kapsamında, Fakültemizde Toplumsal Cinsiyet Eşitliği ve Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Komisyonu kurulmuştur. Komisyon, ilgili konularda farkındalığın ve duyarlılığın artırılması amacıyla farklı sosyal ve eğitim etkinlikleri yapmayı, bu konuda verilmekte olan adli ve acil tıp hizmetlerinin desteklenmesine yönelik girişimlerde bulunmayı hedeflemektedir. Komisyonumuzun çalışmaları sizlerden gelecek öneri ve geribildirimlerle daha da güçlenecektir.

İletişim:

Prof.Dr. Sema Özan (Tıp Eğitimi AD, Komisyon Başkanı)

tel: 0232 412 4683/4681, mail: semaozan@gmail.com

Prof.Dr. Akça Toprak Ergönen (Adli Tıp AD, Komisyon Üyesi)

tel: 0232 412 2855/2851, mail: toprak.ergonen@deu.edu.tr

 

 

 •  Tıp Fakültesi sürekli yayını Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Dergisi 31.cilt 1.sayısında okuyucularının karşısına, yeni yüzü yanı sıra, tıbbi bir bulmaca ile çıktı. Dergide yer alan bulmacanın doğru yanıtını ilk ulaştıran  tıp fakültesi öğrencilerinin isimleri dergimizin bir sonraki sayısında yayınlanacak. Merak edin, sorunu çözün ve kazanın!  Dergiye erişim için http://tip.deu.edu.tr/tr/son-sayi/ adresini tıklayın.
 •  DEÜ Tıp Fakültesi Staj Yönergesi yayınlandı
 • Sevgili Öğrencilerimiz, Fakültemizde bir Psikolojik Danışma Birimi kurulmuş bulunmaktadır. Kadromuza katılan Psikolog Arzu Özmen 22.02.2017 günü itibariyle sizlere danışmanlık hizmeti vermeye başlayacaktır.Bu hizmetten yararlanabilmeniz için  mesai içinde  2187  (iç hat) ve (232)3018089 numaralı hattımızdan randevu almanız gerekmektedir. Psikolojik Danışma Birimi Öğrenci İşleri Katında hizmet verecektir.

Son Güncelleme: 17 Eyl 2018 - 14:14