Dönem 4


 

SOLUNUM DOLASIM UZAKTAN EĞİTİM 4.BLOK PROGRAM 

PEDİATRİ Uzaktan eğitim 4. Blok Programı

PEDİATRİ Uzaktan eğitim 4.Blok Yönerge

GİS KİTLELER Uzaktan Eğitim 4.BLOK PROGRAM

DAHİLİ TIP BİL uzaktan eğitim 4.BLOK PROGRAM 

 

 

 

 

 

 

ORTAK ZORUNLU DERSLERİN 2020-2021 SINAV TAKVİMİ)

AKRAN DANIŞMANLARI LİSTESİ

 

 

 

 

 

 

 

 

Sevgili Dönem 4 ve Dönem 5 Öğrencilerimiz,

COVID-19 Pandemisi tedbirleri kapsamında YÖK 11.05.2020 tarih ve 30480 sayılı kararı üzerine, 2019-2020 Eğitim öğretim yılı bahar dönemi ile sınırlı kalmak kaydı ile tüm sınıflarda yer alan öğrencilerimizin eğitimlerinin uzaktan eğitim yoluyla yapılmasına ve yüz yüze sınav yapılmamasına dair  alınan 21/05/2020 tarih ve 1 sayılı  Fakülte Kurulu kararları sizlerle paylaşılmıştır. Bu kararlar doğrultusunda yapılacak değerlendirmelere ait ayrıntılar aşağıda yer almaktadır:

 1. Dönem 4 ve 5’de,  Blok sonu, Task ve NÖKS  değerlendirmeleri ödev şeklinde yapılacaktır.
 2. Her üç değerlendirme başlığı altında yer alacak ödevler sizler ile blok başında DEUZEM (https://online.deu.edu.tr/) aracılığı ile paylaşılacak ve ilan edilecek olan tarihlerde ödevlerinizi sisteme yüklemeniz beklenecektir.
 3. DEUZEM (https://online.deu.edu.tr/) sistemine giriş

Kullanıcı adınız: ogr.deu.edu.tr uzantılı mail adresiniz

Kullanıcı şifreniz:      mevcut  debis şifreniz olacak şekilde yapılacaktır.

 1. Sistemin kullanışı ile ilgili eğitim videolarına http://destek.deuzem.deu.edu.tr adresinden ulaşabilirsiniz.
 2. Yaşanabilecek teknik sorunlar için canlı destek hattı 09:00-17:00 saatleri arasında http://destek.deuzem.deu.edu.tr üzerinden yürütülmekte olup, çevrim içi destek hizmetinde yoğunluk yaşandığında info@deuzem.deu.edu.tr adresinden e-mail aracılığı ile de ulaşım sağlanabilmektedir.
 3. Aynı zamanda süreç içinde blok başkanlarına da soru ve sorunlarınızı öğrenci işlerine ileteceğiniz mailer ile ulaştırabilirsiniz.
 1. Belirlenen tarihte ödevini yüklemeyen öğrenciler için değerlendirme yapılamayacaktır Bölümler bazında değerlendirme tek ya da 3 ayrı belge olarak uygulanabilir.
 2. Öğrenciler, ÖKM’ye yüklenen tüm sunumlardan ve Klinik Çalışma Rehberlerindeki öğrenme hedeflerinden, öğretim üyeleri tarafından önerilen ders notu/kaynak kitaplardan sorumlu olacaklardır. (Bunlarla ilgili tüm dökümanlara ÖKM’de yer alan 2019-2020 klasörü altındaki 2020 sesli sunumlar klasörü içinden ulaşılabilmektedir.)
 3. Ödevlerin hazırlanmasına dair bilgiler ödevlerle birlikte bir yönergeyle paylaşılacaktır.
 4. Ödevlerde sunumlar, klinik çalışma rehberleri ve öğretim üyelerimizce önerilen kaynak kitaplar, kaynak olarak kullanılabilir.
 5. Değerlendirme amacıyla hazırlanacak olan ödevler, öğrencilerimizin her birinin özgün yanıtlarını içermelidir. Ödevler benzerlikleri ve özgünlükleri açısından yazılımlar aracılığı ile değerlendirilecek ve bu tür olumsuzluklar saptanan ödevler, kopya olarak değerlendirilecektir.
 6. Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim ve Sınav Uygulama Esasları’nda yer alan muafiyet ve geçme notlarının aynı şekilde uygulanacaktır.

 

 

 

 

2020-2021 Eğitim yılı Klinik Bil Giriş Bloğu Öğrenci dağılımı

akılcı ilaç 2020-2021 uzaktan eğitim programı

tanısal tıp 2020-2021 uzaktan eğitim programı

Propedötik Enfeksiyon kontrol 2020-2021 uzaktan eğitim programı

Dönem 4-5 iş güvenliği duyuru

 

 

 

 

 

 

 

Son Güncelleme: 23 Mar 2021 - 14:03