Dış Danışma Kurulu


Dış Danışma Kurulu fakültemizin dış paydaşları ile sürdürülebilir bir işbirliğini sağlamak, ilişkileri geliştirmek ve deneyim paylaşımında bulunmak üzere kurulmuştur. 

ÜYELER

DEÜ Tıp Fakültesi Dekanı 

DEÜ Tıp Fakültesi Dekan Yardımcıları 

İzmir Tabip Odası

Balçova Belediyesi

İzmir İl Sağlık Müdürlüğü

Balçova Kaymakamlığı 

Narlıdere Belediyesi

Narlıdere Kaymakamlığı

Tıp Eğitimi Geliştirme Derneği

Dokuz Eylül Tıp Mezunları Derneği

Hasta Hakları Derneği

Sağlık Medyası Temsilcisi

İBG

 

Dış Danışma Kurulu 1

 

“İBG Doğal Partnerimiz”

10 Temmuz 2019 günü DEÜ Tıp Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Murat Celiloğlu, Dekan Yardımcılarımız Doç. Dr. Başak Baykara, Doç. Dr. Sefa Kurt ve Başhekim Yardımcımız Prof. Dr. Figen Coşkunla birlikte İBG (İzmir Biyotıp ve Genom Merkezi) Müdürü Prof. Dr. Mehmet Öztürk’e ziyaret gerçekleştirdiler. Dekanımız Prof. Dr. Murat Celiloğlu İBG yönetiminin DEÜ Tıp Fakültesi’nin doğal partneri olduğunu belirterek, birlikte çalışma potansiyeli geliştirdiklerini ve bundan sonra da yoğun şekilde bir işbirliğine girileceğini söyledi. 

 

30.07.2019 Behçet Uz Çocuk Hastanesi ziyareti 

 

 

7 Ağustos 2019

Atatürk Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurt Müdürü Yüksel Uğurtay ve Karabağlar Belediye Başkan Yardımcısı Yaşar Güven Güngörmüş Dekanımız Prof. Dr. Murat Celiloğlu’nu ziyaret etti. 

 

25 Eylül 2019

 

Balçova İlçe Sağlık Müdürü Namık Kemal Kubat Dekanımız Prof. Dr. Murat Celiloğlu’nu ziyaret etti. 

 

11 Kasım 2019 

Dekanımız Prof. Dr.Murat Celiloğlu, Dekan Yardımcımız Doç. Dr. Başak Baykara Hastane Başhekimimiz Prof. Dr. Semih Küçükgüçlü ve Fakülte Sekreterimiz Yunus Karslı Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya’ya ziyarette bulundu.

Son Güncelleme: 12 Kas 2019 - 11:18